İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. BİLGİ
  3. Müzik Dinleyerek Para Kazanmak?
Trendlerdeki Yazı

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak?

Evde para kazanma yöntemleri konusunda gün geçmiyor ki bu yollara bir yenisi eklenmesin. Evde yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki! Sizlere burada sunulan fikirler dışında aslında birçok yaratıcı fikir üretmeniz mümkün ve kendinizden başka hiç kimseye muhtaç değilsiniz.

müzik dinleyerek para kazanmak

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

            Evde para kazanma yöntemleri konusunda gün geçmiyor ki bu yollara bir yenisi eklenmesin. Evde yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki! Sizlere burada sunulan fikirler dışında aslında birçok yaratıcı fikir üretmeniz mümkün ve kendinizden başka hiç kimseye muhtaç değilsiniz. Yapmamız gereken ise sadece karar vermek. Evde otobüste her an her yerde Müzik dinleyerek para kazanmak ister miydiniz? Evet, bu gün sizlere bunu nasıl yapabileceğinizi yani müzik dinleyerek para kazanmak mümkün mü bunu anlatacağız. Favori müziklerinizi veya farklı müzik dallarını da denmek için harika bir fırsat ç Hem eğlenecek hem de para kazanacaksınız. Bu tarz işlerle nadiren karşılaşırsınız. Bu sebeple bu fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ederim. Evde müzik dinleyerek para kazanmak için yapmanız gerekenleri anlatmaya başlıyoruz. Bunun için bazı İnternet siteleri var ve biz seçtiğimiz bir kaç tane siteyi burada size tanıtacağız.

 

Music Xray

 

Müzik dinleyerek ek gelir elde edilebilir.

Musicxray platformu henüz keşfedilmemiş sanatçıların keşfedilmesi için çaba gösterirken aynı zamanda bu sanatçıların ürettikleri müzikleri dinleyerek onlara destek olanlara da para ödüyor. Yeni sanatçıların kariyerlerine yardımcı olmak amacıyla onlara destek veren siteye üye olmanız yeterli. Profil oluşturduktan sonra istediğiniz müziği dinlemekte özgürsünüz. Dinlediğiniz her şarkı için 10 cent ödeme yapan firma 20 dolar eşiğinde ödeme yapmaktadır.

 

Slicethe Pie

Bu sitemiz ise Amerika ve Avrupa kıtaları haricinde kullanılamamakta. Hesap açmak oldukça kolay ve yine bu sitemizde müzik dinleyerek para kazanmanız mümkün. 90 saniyelik dinlemenin ardından yapmanız gereken sadece bu müziklere yorum yazmak. Kısa yorumun ardından 5 cent kazanacaksınız ve 10 dolarlık ödeme eşiğine ulaştığınızda Paypal hesabınıza ödeme yapılacak. Paypal ülkemizde çalışmadığı için diğer ödeme alternatiflerini de deneyebilirsiniz.

 

 

Hit Predictor

Bu sitemizde ise sanatçıları dinledikten sonra şarkıya oy vererek para kazanıyoruz. Aslına bakılırsa bir tür anket demek de mümkün tabi bu etkinliğe. Hatta kazandığınız puanlar ile CD ve DVD dahi satın alabiliyorsunuz. Şarkı için 3 puan kazanılıyor ve belli bir puan ile beraber şarkı başına paun sayınız 5 oluyor yani derece kazanıyorsunuz.

 

 Radio Loyalty

Bu sitemizde ise hem müzik dinliyor hem de videolar izleyerek para kazanıyoruz. Sitedeki müzikleri ve videoları izleyerek kazandığınız puanları ister hediye çeki yapın ister paraya dönüştürerek banka kartınıza transfer edin tamamen size kalmış bir şey. Eğer ek gelir elde etmek istiyorsanız bu ve bunun gibi daha birçok site mevcut ve sınırsız İnternet dünyası fırsatlarla dolu. Bu fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Modern dünyanın artık teknoloji ile çevrili olduğu su götürmez bir gerçek. Bize düşen ise bu yeni dünyada kendimize bir yer belirlemek ve gardımızı almak.

Hz Ali’nin meşhur bir sözüdür.

“ Çocuklarınız bu günün değil yarının dünyasına göre eğitin, çünkü onlar yarının dünyasında bunlara ihtiyaç duyacaklar.”

Sizin de yarının dünyasındaki iş fikirlerine pratik akımlara ihtiyacınız olabilir. Bunun için sürekli araştırmalar yapmalı yeni fikirler denemeli ve en önemlisi dinamik olmalısınız. Para kazanmanın yegâne kuralı asla pes etmemektir. Büyük liderler, zengin insanlar ve başarılı karakterli sıradan insanlar başarılarını sadece ve sadece disipline ve azimlerine borçlular. Bol kazançlar diliyoruz.

 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ EMOJİ İLE BİLDİR?

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Bu tür uygulamaların olduğunu bilmiyordum gayet mantıklı şeylermiş. Zaten gün içerisinde bol bol müzik dinliyoruz bunu paraya çevirmek güzel iş 🙂