1. Ana Sayfa
  2. KADIN
  3. Duvar Süsleme Modası

Duvar Süsleme Modası

duvarsusleme

Duvar rengine uygun renkler içeren çerçeveli bir ayna asabilir veya mum koymak için şık raflar asabilirsiniz. Duvar rengi ile birebir aynı renk olan televizyon ünitesi kullanmanız duvarların rengini kapatacak ve odanızın görünümünü hem bozacak hem de boğacaktır. Bu sebeple aynı renk tercih etmemeniz gerekmektedir. Duvar renginin bir ton açığını veya bir ton koyu rengi tercih etmenizde yarar vardır. Böylece odanızın havası daha şık, daha geniş ve ferah bir görünüme sahip olacaktır.

Duvar Süsleme Modasında En Favori Uygulamalar

Duvarları tasarlarken ahşap görünümlü ve deri özellikli malzemelerden faydalanarak odanızı dekore edebilirsiniz. Bu şekilde yapılan tasarımlar odanızın daha özgün ve modern bir görüntüye sahip olmasını sağlamaktadır. Duvar süsleme modasında, duvarların renkli bir görüntüye bürünmesini istiyorsanız, duvarlarınıza renkli ışıklar asabilir veya renkli bir gece laması kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda duvarlarınıza şık ve renkleri canlı olan çerçeveli özel anlarınızı içeren resimler asarak duvarlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Kendi zevkinize uygun boyutlarda çerçeveleri tercih ederek duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Böylece odanızın canlılığını, havasını ve görünümünü küçük şeylerle de olsa değiştirebilirsiniz.

Duvar Süsleme Modasında El Emeğiniz Olan Yapımlar

Çeşitli boyutlarda ve özellikte olan taşları alarak evinizde istediğiniz renklere boyayarak duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Bu sizin hem el emeğinizi ortaya koyacak hem de yaratıcılığınızı geliştirecektir. Dilediğiniz şekilde ve renkte taşları boyayarak bir yapıştırıcı yardımı ile istediğiniz aralıkta ve sıklıkta duvarlarınıza asabilirsiniz.

Aynı zamanda alışveriş merkezlerinden alınan plastik tabakları da istediğiniz renklere boyayıp desenler verebilirsiniz. Duvar süsleme modasında, isteğiniz boyutlarda aldığınız ve boyadığınız tabaklar duvarlarınıza ayrı bir hava ve modern bir görüntü verecektir. Kendi zevkinize uygun renkleri tercih ederek dilediğiniz şekilde odanızın canlılığını ve modern havasını değiştirebilirsiniz.

Doğallıktan ve gösterişten uzak bir kişi iseniz kurutulmuş bir ağaç veya çiçek yapraklarını, küçük kurumuş dalları mumlayarak aynı zamanda duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Aynı zamanda ağaç dallarını veya çiçekleri mumlayarak değil boyayarak da duvarlarınıza ayrı bir görünüm verebilirsiniz. Çeşitli ve renkli figürler içeren anahtarlıklar alarak duvarlarınıza ayrı bir bölüm oluşturarak, anahtarlıklar için küçük askılıklar yapabilirsiniz.

Bu içeriğe tepkini emoji ile bildir?

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Kurumuş çiçekleri eskitme pano ayna duvara asılan anahtarlık gibi eşyalarınıza da yapıştırıp güzel tasarımlar elde edebilirsiniz. Farklılıklar insana huzur verir.